Piaskowy Raj,
ul. Bałtycka 14c, Gąski k/ Sarbinowa (woj. zachodniopomorskie), tel. 603 601 252 601 209 683

O nas

 

Ośrodek „Piaskowy Raj” w Gąskach jest miejscem unikalnym. Tworzą go przestronne i jasne domki wczasowe nad morzem. Zapewniają komfortowe warunki wypoczynku dla rodzin z dziećmi w każdym wieku. Stanowią również dobre miejsce na wyjazd z grupą znajomych. Solidne, ale też pełne uroku i naturalnego wdzięku budynki dostarczają wczasowiczom wszelkich udogodnień.

Domki letniskowe nad morzem tanio pozwalają spędzić niezapomniane wakacje. Koszt rezerwacji tygodniowego pobytu wypada bardzo atrakcyjnie w porównaniu z nadmorskimi hotelami, czy pensjonatami. Domki nad morzem do wynajęcia zapewniają przy tym poczucie większej intymności i niezależności. Goście mają do dyspozycji bogato wyposażone wnętrza. Na dwóch kondygnacjach znajdują się salon z jadalnią i aneksem kuchennym oraz dwie sypialnie. Każdy budynek posiada też własny taras. Cały Ośrodek jest ogrodzony i monitorowany, zapewniając poczucie bezpieczeństwa. Na terenie kompleksu znajduje się nowoczesny plac zabaw, dostarczający mnóstwa radości najmłodszym.

Szerokie plaże oddalone są zaledwie o 450 metrów od Ośrodka. Stanowią ceniony walor turystyczny kurortu Gąski. W niewielkim oddaleniu od miejscowości znajduje się Kołobrzeg oraz Mielno, dostarczające wielu atrakcji turystycznych. Domki do wynajęcia w Gąskach gwarantują spokój i ciszę. To okazja do prawdziwego leniuchowania, jak i uprawiania sportów wodnych. Z naszego Ośrodka wyjechało już 150 zadowolonych rodzin. Wiele z nich chętnie wraca do nas każdego roku.

Zapraszamy do wynajęcia naszych domków letniskowych i zapewnienia sobie niezapomnianych wakacji nad Bałtykiem. Podaruj sobie tygodniowy odpoczynek w komfortowych warunkach! 

 

Zachęcamy do wynajęcia naszych domków letniskowych i przekonania się jak zaskakujący i spokojny zarazem może być pobyt nad Bałtykiem!